Oblé tvary, chromové detaily a jasné barvy dodávají každé místnosti nezaměnitelný charakter. Milovníci stylu a designu si zde přijdou na své.

Retro od A po Z

Spotřebiče ve stylu 50. let zaujmou svým jedinečným vintage designem. Kombinují klasické, zakřivené linie a zářivé barvy s nejnovější technologií - dokonalé spojení.

Vlajkovou lodí této designové řady je nepřehlédnutelná barevná chladnička ze série FAB28: Tato kultovní chladnička se stala skutečnou stylovou ikonou a opravdovým poutačem - ve Vaší domácnosti bude mnohem více nábytkem než domácím spotřebičem. U Smeg najdete celou řadu vhodných spotřebičů ve stejném retrostylu: Kromě chladniček v různých velikostech a s různými vlastnostmi také mrazničky, pračky a myčky nádobí. Jsou vždy individuální a výýrazné, vyznačují se nezaměnitelnou kvalitou designu "Made in Italy" - v jedinečné směsi estetiky a funkčnosti.

Všechny modely

Buďte kreativní! Máme na to ty správné spotřebiče.

Stylové ikony pro Vaši domácnost

Malé spotřebiče navržené Matteem Bazzicalupem a Raffaellou Mangiarotti (deepdesign) jedinečným způsobem kombinují nejnovější technologie, sandné používání a pseciální jazyk tvarů 50. let.

Zaoblené linie a typické barvy jsou interpretovány moderním způsobem. Díky tomu jsou tyto spotřebiče oblíbené v každé kuchyni.

Od legendární chladničky FAB28 po nejnovější generaci malých domácích spotřebičů - designová řada ve stylu 50. let se skládá z jedinečných a všestranných spotřebičů. Pro svůj zaoblený tvar a velký výběr barev se stanou srdeční záležitostí každého hobby kuchaře.

Seznamte se se všemi spotřebiči
Všechny spotřebiče v retrostylu 50. let

Chladničky a domácí spotřebiče ve stylu 50. let se svými oblými tvary a jasnými barvami jsou již legendární.

Seznamte se se všemi spotřebiči
Vhodné malé spotřebiče v retrodesignu

Ucelená řada malých spotřebičů v trendy stylu 50. let splní nejen každé přání, ale i všechny požadavky na špičkově vybavenou kuchyni.

Objevte malé spotřebiče ve stylu 50. let