Dolce Stil Novo zdokonaluje minimalismus: Zde se černé sklo setkává s měděnými nebo nerezovými prvky - pro nezaměnitelnou, nadčasovou estetiku.

SLADĚNÁ A ROZSÁHLÁ

Tato designová řada, inspirovaná italskou milostnou básní ze 13. století, pokračuje v historii a zároveň nastavuje nové standardy ve tvaru a funkci.

Kuchyně v designu Dolce Stil Novo kombinuje elegantní italský vkus s inovativní technologií. V této kuchyni můžete stylově a snadno vytvářet nevšední kreace pro potěšení a požitek. Plynulé jemné linie jsou znamením preciznosti a nejvyšší kvality - tak během okamžiku vznikají kulinářská mistrovská díla.

Tato designová řada nabízí nejucelenější sortiment spotřebičů značky Smeg, vše do detailu sladěné. Patří mezi ně vestavné trouby (60 cm), parní pečicí trouby o výšce 45 cm a mikrovlnné trouby, šokové zchlazovače, plně automatické kávovary i vinotéky s vhodnými ohřívacími a vakuovými zásuvkami i zásuvkami pro someliéry. Kolekce samozřejmě zahrnuje také plynové, indukční a kombinované varné desky s čepelovými hořáky i vinotéku určenou k vestavbě pod pracovní desku.

Přehled všech spotřebičů Dolce Stil Novo

Malá a velká umělecká díla: Mnohem více než jen praktická.

Seznamte se se všemi spotřebiči
Vhodné malé spotřebiče v retrodesignu

Ucelená řada malých spotřebičů v trendy stylu 50. let splní nejen každé přání, ale i všechny požadavky na špičkově vybavenou kuchyni.

Objevte malé spotřebiče ve stylu 50. let