Potřebujete pomoci s výběrem spotřebiče značky Smeg? Zajímají Vás konkrétní funkce a technologie?

Jednoduše si projděte našeho průvodce nákupem velkých spotřebičů. Díky tomu snadno naleznete ten správný spotřebič Smeg, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.

OPTIMÁLNÍ USPOŘÁDÁNÍ VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ

Je důležité uspořádat spotřebiče tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám týkajícím se kuchyně, vaření a přijímání hostů. Jaké uspořádání kuchyně je pro Vás nejlepší? Objevte výhody rozmístění domácích spotřebičů vodorovně, svisle, do ostrůvku nebo do čtverce.

Podrobné informace

KTERÁ PEČICÍ TROUBA JE PRO MĚ TA SPRÁVNÁ?

Vášnivě rádi vaříte nebo pečete a rádi přijímáte hosty? Pak je pečicí trouba pravděpodobně jedním z nejpoužívanějších spotřebičů ve Vaší kuchyni. Pokud hledáte inspiraci nebo chcete zúžit seznam modelů na ten nejvhodnější, tento průvodce je to pravé pro Vás!

Podrobné informace

VÝBĚR VARNÉ DESKY

Bez ohledu na to, zda chcete vyměnit stávající varnou desku nebo kompletně předělat celou kuchyni: Není snadné najít tu správnou varnou desku. Zjednodušte si to trochu! Tento průvodce Vás seznámí s různými typy, velikostmi a vlastnostmi varných desek.

Podrobné informace

SPRÁVNÝ ODSAVAČ PAR

Opravdu potřebuji odsavač par? A který z mnoha různých typů je ten pravý? Náš průvodce nákupem Vás vysvětlí všechny dostupné možnosti, abyste si mohli s jistotou vybrat pro svou kuchyni ten správný odsavač par.

Podrobné informace

VÝBĚR SPORÁKU

Pokud kompletně předěláváte kuchyni, je výběr sporáku stěžejní. Ale i při výměně staršího spotřebiče se musíte rozhodnout pro jeden z velkého množství modelů, s mnoha funkcemi, provozními režimy a technickými vychytávkami. Náš průvodce nákupem Vám usnadní rozhodování a provede Vás džunglí spotřebičů.

Podrobné informace

VÝBĚR IDEÁLNÍ CHLADNIČKY A MRAZNIČKY

Chladnička je často ústředním bodem kuchyně. Je to pravděpodobně jeden z nejdůležitějších spotřebičů v místnosti. Zajistí totiž, že Vaše potraviny i pokrmy zůstanou dlouho čerstvé. A zároveň se postará o to, že Váš oblíbený nápoj bude vždy hezky vychlazený.

Rádi Vám pomůžete najít ten správný typ chladničky a ideální model pro Vás.

Podrobné informace

SNADNÝ NÁKUP MYČKY NÁDOBÍ

Pro někoho je myčka nádobí čistým luxusem. Přitom Vám může pomoci ušetřit čas, námahu, vodu, energii i peníze! Proč se nepodívat do našeho praktického průvodce nákupem a informovat se o dostupných myčkách nádobí?

Podrobné informace

DŘEZ A VODOVODNÍ BATERIE DOTVÁŘEJÍ DESIGN KUCHYNĚ

Dřez a vodovodní baterie výrazně ovlivňují vzhled kuchyně. Zlepšují celkovou estetiku nebo nastavují vhodný rámec pro atmosféru. Náš průvodce nákupem dřezů a vodovodních baterií Vás seznámí se všemi dostupnými možnostmi, abyste našli ten správný pár pro svou kuchyni.

Podrobné informace