Plně automatické kávovary

Plně automatické kávovary značky Smeg jsou pastvou pro oči. Jejich elegantní, štíhlý a stylový vzhled z nich dělá skutečné kuchyňské hvězdy.

Podrobné informace

Matný šik

SPECIÁLNÍ EDICE

Matný povrch je trendy i u malých spotřebičů. Snídaňová sada je k dostání ve třech zvláště stylových provedeních: V matně bílé, černé a - obzvláště elegantní - barvě šampaňského.

Všechny modely

JEDNODUŠE BRILANTNÍ

SPECIÁLNÍ EDICE

Topinkovač na 2 plátky chleba a rychlovarná konvice z designové řady ve stylu 50. let jsou hvězdami nové speciální edice. Jsou k dostání v exkluzivních odstínech zlaté a růžovozlaté.

Všechny modely

Každá snídaně chutná jako ta nedělní

Dokonale temperovaný šálek čaje, silná káva, zdravé smoothie a vůně čerstvé, křupavé topinky. Už jen pohled na spotřebiče ve známém retrodesignu Smeg je každodenní pastvou pro oči.

Všechny modely

Milchaufschäumer

Als echter Italiener versteht sich der Smeg Milchaufschäumer natürlich auf den perfekten Milchschaum für Cappuccino und Latte Macchiato. Zudem kann er aber auch Milch oder heiße Schokolade erwärmen – ganz ohne Anbrennen und Überlaufen.

Espresso-Kaffeemaschinen

Das Flair und Aroma einer italienischen Espressobar für zuhause: Die Siebträger-Espressomaschine von Smeg brüht Ihre Lieblingsröstung zu einem kleinen schwarzen Traum – ob mit gemahlenem Kaffee oder aus Kaffeepads.

Filter-Kaffeemaschinen

Die Filter-Kaffeemaschine von Smeg bereitet für Sie jeden Morgen einen wunderbar aromatischen Kaffee zu. Genießen Sie ihn in aller Ruhe – das ist der ideale Einstieg in den Tag.

Kaffeevollautomaten

Auf Knopfdruck bereiten Sie Ihre Lieblings-Kaffeespzialitäten zu. Genießen Sie das Aroma frisch gemahlener Bohnen während Sie das elegante Design dieser kompakten Schönheit auf sich wirken lassen. 

Příliv svěžesti do každé kuchyně

S lahodnými, čerstvě vylisovanými šťávami můžete každý den proměnit svou kuchyni ve wellness oázu. Připravte si jemné smůůthie pomocí solního mixéru, odšťavněte ovoce a zeleninu pomocí odšťavňovače nebo vymačkáním citrusových plodů připravte čerstvé šťávy.

všechny modely

Hezčí vaření a pečení

Každý, kdo vášnivě rád vaří a peče, se také rád obklopuje vkusnými věcmi, zejména v kuchyni. Kuchyňští pomocníci, kteří jsou krásní i praktičtí, se rychle stanou oblíbenými kousky - jako je kuchyňský robot a tyčový mixér značky Smeg.

Všechny modely

Perla mezi kuchyňskými roboty

SPECIÁLNÍ EDICE

Sledujte, jak výkonný kuchyňský robot míchá nebo hněte vložené ingredience do homogenní směsi: Skleněná mísa to umožňuje. S objemem 4,8 l se skvěle hodí pri přípravu velkého množství směsi nebo těsta.

 

Podrobné informace

Sicílie je má láska

Nezaměnitelné: Společnost Smeg navrhla tuto speciální kolekci malých spotřebičů společně s designéry z Dolce & Gabbana.

Objevte tuto speciální designovou řadu
Smeg small domestic appliances