Vestavné pečicí trouby

Vestavné pečicí trouby značky Smeg jsou vyvíjeny a vyráběny v Itálii. Vyznačují se proto nejen elegantním desginem. Tyto vynikající kuchyňské spotřebiče nabízejí i technicky absolutně špičkový výkon.

 

Extra široké vestavné pečicí trouby

Extra široké pečicí trouby (90 cm) značky Smeg se perfektně hodí pro všechny, kteří rádi pečou do zásoby nebo pro velkou rodinu. Lze je pohodlně zkombinovat se širokou nebo úzkou varnou deskou i s jinými spotřebiči - můžete tak mít kuchyň zařízenou v jednotném stylu. Široké pečicí trouby jsou dostupné ve dvou různých výškách - normální 60 cm a snížené 48 cm.

Find out more
Kompaktní pečicí trouby

Smeg nabízí kompaktní pečicí trouby vysoké pouhých 45 cm, které jsou sladěny s designovými liniemi. Jsou doplněny praktickým zásuvkovým řešením a ladí se standardními spotřebiči v klasickém rozměru pro vestavbu 60 cm. Proměňte svou kuchyň na superefektivní pracovní prostor, který Vám odpovídá stylem a estetikou i v tom nejmenším detailu.

Find out more
Pečicí trouby se samočištěním

Pečicí trouby s funkcí čištění pyrolýzou odstraní nečistoty a zbytky tuků v pečicím prostoru automaticky - zcela bez čisticích prostředků. Čištění pečicí trouby je tak hračka.

Find out more

Pracujte jako profesionál

Společnost Smeg přináší do Vaší kuchyně spotřebiče s profesionální technikou: Šokový zchlazovač, k němu vhodná vakuová zásuvka a parní pečicí trouba jsou úspěšným tajemstvím každého ambiciózního hobby kuchaře.

Seznamte se se všemi poloprofesionálními spotřebiči značky Smeg