Pračky a kombinace pračky se sušičkou

Smeg nabízí širokou škálu praček a kombinací pračky se sušičkou, a to volně stojících i vestavných. Spotřebiče jsou energeticky obzvláště úsporné a díky speciálním programům také mimořádně šetrné k Vašemu oblíbenému oblečení. Pro dlouhou životnost - spotřebiče i prádla.

PRAČKY S MOŽNOSTÍ PÁRY

Praní s párou je Váš tajný recept na šetrně vyprané, čisté prádlo. Pára pomáhá ekologickým způsobem uvolňovat nečistoty. Protože rychle proniká do struktury vláken, tkaniny se důkladně a šetrně osvěží. Pára je regeneruje zevnitř a navrací jim původní tvar. Zároveň chrání barvy. Další plus: Pára neutralizuje nepříjemné pachy a důkladně odstraňuje potenciální alergeny.

Všechny modely

PRAČKY SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM WOOLMARK

Pračky značky Smeg, které jsou označeny certifikovaným mezinárodním symbolem kvality The Woolmark Company® g, pečují o jemné tkaniny z kašmíru a vlny zvláště jemně a šetrně. Váš nadýchaný oblíbený svetr si déle udrží svou krásnou barvu a perfektní tvar.

AUTO CLEANING - ČIŠTĚNÍ KONDENZÁTORU:

Díky tomuto patentovanému procesu pračka se sušičkou po dosušení prádla automaticky spláchne žmolky a zbytky vláken z nádoby kondenzátoru. Majitelé praček se sušičkou značky Smeg tak získají dvojnásobnou výhodu: Jejich prádlo je bezvadně vyprané, usušené a nepouští vlákna. Zároveň si nemusí dělat starosti s pravidelným čištěním kondenzátoru.

VÍCE ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI DÍKY INVERTEROVÉ TECHNOLOGII

Spotřebiče s inverterovým motorem jsou obzvláště účinné, odolné a také tiché. Tímto způsobem lze dosáhnout výrazné úspory energie spolu s perfektními výsledky praní.

A protože jsme zcela přesvědčeni o spotřebičích vyvinutých a vyrobených v naší italské centrále, poskytujeme na naše inverterové motory záruku 10 let.

NA SOBĚ I VEDLE SEBE

Spotřebiče značky Smeg Vám pomáhají šetřit místo. Sušičku a pračku stejné hloubky můžete umístit nejen vedle sebe, ale i na sebe. Vše, co potřebujete pro vertikální instalaci spotřebičů, je příslušná instalační sada Smeg. Jednoduše chytré řešení.