Topinkovače

Topinkovače značky Smeg se svými zaoblenými liniemi kombinují funkčnost, ergonomii a estetickou vyváženost. Ať už se jedná o snídani, oběd, brunch nebo jen svačinu: Jakmile si topinkovač Smeg zamilujete, najdete jakoukoliv myslitelnou výmluvu, abyste jej mohli používat.

MATNÝ ŠIK

ZVLÁŠTNÍ EDICE

Matný povrch je trendy i u malých spotřebičů. Snídaňová sada je k dispozici ve třech obzvláště stylových provedeních: V matné bílé, černé a - obzvláštně elegantní - barvě šampaňského.

Všechny modely

Jednoduše brilantní

ZVLÁŠTNÍ EDICE

Topinkovač na 2 krajíčky chleba a rychlovarná konvice z designové řady ve stylu 50. let jsou hvězdami nové speciální edice. Dostupné jsou v exkluzivních odstínech zlaté a růžovozlaté.

Všechny modely

Velmi britský

ZVLÁŠTNÍ EDICE

Individuální, trochu bláznivý a jedinečný: Poutavý design topinkovače Union Jack se zaručeně stane tématem hovorů ve Vaší kuchyni.

Objevte tento model

Mezinárodní ocenění

Značka Smeg je dnes celosvětově známá pro svůj výjimečný, vysoce kvalitní design. Naše velké i malé spotřebiče již získaly několik renomovaných designových ocenění.

Mezi oceněnými spotřebiči jsou také četné topinkovače Smeg.

Sicílie je má láska

Nezaměnitelné: Společnost Smeg vyvinula tuto speciální kolekci malých spotřebičů společně s kreativními mozky Dolce & Gabbana.

Objevte tuto speciální designovou řadu