Stolní mixéry

Rozmixujte své oblíbené ingredience během chvilky a vytvořte zdravá smoothies, osvěžující nápoje nebo lahodné polévky. Mixéry značky Smeg jsou Vaším dokonalým pomocníkem v kuchyni kdykoliv během dne.

PRO EXTRA ZDRAVÁ SMOOTHIES

Co si dáte? Zdravé smoothie s ovocem a jogurtem k snídani, osvěžující nápoj po cvičení na doplnění energie nebo lahodnou polévku k obědu: Se stolním mixérem v retrostylu 50. let si mixování zamiluje každý.

VÝKONNÝ S OSLŇUJÍCÍM DESIGNEM

Tento robustní, všestranný a výkonný mixér, pečlivě promyšlený do nejmenších detailů, má 3 základní funkce: Jako drtič ledu drží i velké kostky ledu. Díky funkci smoothie umixujete zdravé a krémové koktejly a pulzní funkce se při stisknutí tlačítka postará o maximální rychlost.

TĚLO Z TLAKOVĚ LITÉHO HLINÍKU

Robustní a stabilní díky protiskluzovým nožičkám a praktické přihrádce na napájecí kabel na spodní straně.

DVOJITÁ ČEPEL Z NEREZOVÉ OCELI

Odnímatelná dvojitá čepel nastavitelná na 4 rychlostní stupně: Vaše smoothie tak získá přesně takovou konzistenci, jakou chcete.

MOTOR S FUNKCÍ PLYNULÉHO STARTU

Motor se spouští krok za krokem až na zvolený výkon - pro obzvláště šetrné zpracování surovin.

MIXOVACÍ NÁDOBA Z TRITANU®

Mixovací nádoba neobsahující BPA je lehká, nerozbitná a lze ji mýt v myčce nádobí. Má výlevku s ochranou proti odkapávání a dávkovací uzávěr je integrován do průhledného víka.

Série mixéru Smeg BLF01:

BLF01DGEU

Mixéry, Zdobené/speciální, Sicily is my love, Smeg & Dolce&Gabbana
Find out more

MŮŽETE SI VZÍT S SEBOU

Obzvláště šikovná a praktická: Láhev Bottle to Go byla vyvinuta speciálně pro stolní mixér Smeg.

Láhev Bottle to Go se speciální odnímatelnou čepelí zcela nahradí normální mixovací nádobu. Po dokončení mixování jednoduše vyjměte nástavec mixéru a uzavřete láhev Botte to Go: A můžete si ji vzít s sebou na cesty. Je praktická a ergonomická, ideální pro každou příležitost: Do tělocvičny, do batohu nebo do práce.

Podrobné informace

MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ

Značka Smeg je dnes známá po celém světě pro svůj výjimečný design. Naše velké i malé spotřebiče získaly řadu renomovaných ocenění za design.

Také stolní mixér Smeg BLF01 získal několik mezinárodních ocenění.

Sicílie je má láska

Nezaměnitelné: Společnost Smeg vyvinula tuto speciální kolekci malých spotřebičů společně s kreativními designéry Dolce & Gabbana.

Objevte tuto speciální designovou řadu