Napěňovače mléka

Napěňovač mléka značky Smeg je idální pro cappuccino, latte macchiato, flat white a instatní nápoje, jako je horká čokoláda.

 

Teprve tak bude požitek z kávy perfektní!

Perfektní pěna: Napěňovač mléka MFF01 napětí a ohřeje mléko přesně podle přání - je ideální pro cappuccino, latte macchiato nebo flat white. A to není všechno. Může také připravit instatní nápoje, jako je pravá, hustá, krémová horká čokoláda, nebo vykouzlí studenou mléčnou pěu, která se báječně hodí pro přípravu mléčných koktejlů. Už jste někdy vyzkoušeli umění přípravy latte? Ergonomické madlo umožňuje optimální manipulaci, takže bez námahy ozdobíte latte srdíčkem - k velkému překvapení svých přátel.

6 přednastavených programů

Napěňovač mléka značky Smeg Vás přesvědčí nejnovější technologií. Nabízí celkem 6 přednastavených programů a manuální funkci pro jednoduchou a bezpečnou přípravu teplých i studených nápojů, s pěnou nebo bez pěny - umožňují to dva dodané kotouče pro nerezovou konvičku, kterou lze mýt v myčce nádobí. Tělo napěňovače, rovněž z nerezové oceli, je lakované a nabízí se v mnoha bezvadných barvách v retrostylu.

MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ

Společnost Smeg je dnes známá po celém světe pro kvalitativně dokonalý design. Naše velké i malé spotřebiče už byly vyznamenány několika renomovanými oceněními.

Mezi oceněné spotřebiče patří i napěňovač mléka MFF01 Smeg. V roce 2019 mu byla udělena cena Good Design Award.

Podrobné informace