Lisy na citrusy

Lis na citrusy značky Smeg zaujme svým krásným zakřiveným tvarem v retrostylu a mnoha okouzlujícími barvami.

VITAMÍNOVÁ BOMBA NA KAŽDÝ DEN

Citrusové plody jsou opravdovými dodavateli energie. Čerstvě vymačkaná šťáva posílí imunitní systém a pořádně Vás probudí! Takto posíleni můžete směle začít nový den.

Lis na citrusy CJF01 značky Smeg ale umí ještě víc: Technicky je tento odšťavňovač skutečným silákem, neboť je vybavený výkonným 70wattovým motorem, integrovaným snímačem start/stop a stabilní komorou na šťávu. Čerstvě vymačkaná šťáva vytéká přímo do sklenice přes výlevku z nerezové oceli: Nehrozí tak žádné odkapávání, pracovní plocha zůstává čistá.

Se svým elegantním designem upoutá lis na citrusy značky Smeg pozornost v každé kuchyni.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY

Lis na citrusy značky Smeg září nejen technicky. Nejméně pozoruhodná je i snadná manipulace jednoduché a čištění. Když se spotřebič právě nepoužívá, chrání jej před prachem a nečistotami ochranný kryt. Všechny součásti spotřebiče jsou navíc snadno odnímatelné.

Vysoce kvalitní materiály lisu na citrusy v sobě spojují tradici a inovace. Klasická nerezová ocel a antikorozní materiály se snoubí s inovativním, extra stabilním, potravinově nezávadným a chuťově neutrálním materiálem TRITAN®.